Advertisement
 
   
 
     
 
 

Czas na zakupy

Baterie NEXE New Line Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Szleper   
07.03.2012.

NEXE New Line – TO MARKA NIE TYLKO NIEPOWTARZALNEJ LINII WZORNICZEJ, ALE TAKŻE SERII EKOLOGICZNYCH.

Nowe serie SETO i AVIR występują także w wersji ekologicznej – oszczędzającej wodę. Oznacza to produkty wyposażone w urządzenia oszczędzające wodę: perlator nowej generacji z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego Neoperl i głowicę dwustopniową.

Perlator – to zakończenie wylewki specjalnymi otworami, przez które przepływająca woda zostaje napowietrzona. Powstaje wówczas miły dla oka efekt zwiększenia objętości oraz masaż strumieniem wody. Montując baterie z perlatorami, zużywamy od 15 do 30% mniej wody., mimo iż wydaje się, że z baterii wypływa jej tyle samo. Nie da się ukryć, że jest to istotny argument ekonomiczny i ekologiczny.

Perlatory w seriach SETO I AVIR charakteryzują się dodatkowo funkcją łatwego czyszczenia co oznacza, że osadzony kamień wystarczy przetrzeć palcem.

Głowica – najważniejszy element decydujący o trwałości i szczelności (poprawnym funkcjonowaniu) to jakby „serce” baterii. Dwustopniowa głowica oznacza dwa poziomy otwarcia przepływu, przy czym pierwsze podniesienie uchwytu zapewnia 50%, ekonomiczny strumień wody. Dopiero drugie głębsze wychylenie rączki uruchamia zwiększony przepływ wody.

 

Nowe ekologiczne serie baterii przeznaczone są dla wszystkich pragnących żyć w zgodzie z naturą i ze świadomością, że taki wybór się opłaca.

Zmieniony ( 27.03.2012. )
 
« poprzedni artykuł

Zapraszamy

kot3.jpg

Informacje

Tylko u nas
Największy wybór technologii
grzewczych na zimę
i klimatyzacyjnych na loto
- S P R A W D Ź   S A M
Z A P R A S Z A M Y

 

Kupisz u nas

l_zgoda.jpg

Imieniny

21 Czerwca 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albaniusz, Alicja,
Alojzy, Alojza,
Demetria, Domamir,
Marta, Rudolf,
Rudolfa, Rudolfina,
Teodor
Do końca roku zostało 194 dni.

Licznik odwiedzin

357015
 
  Created by GRAF-CAD